PVC spor zemin kaplaması

PVC spor zemin kaplaması

UYGULAMA DETAYI
 
Mevcut pürüzsüz beton zemine m² de 0,300 gr gelecek (kuruma süresi 10-15 dk)şekilde tek kompedantlı akrilik yapıştırıcı uygulandıktan sonra zemine direkt olarak yapıştırılır. Ek yerleri malzeme renginde özel fitil(kaynak) ile birleştirilir. Duvar kenarlarına esnek malzeme renginde pvc süpürgelik ile dönülür.
 
KALINLIK VE EBATLAR:
 
8.00 mm / Rulo :15.00 mt x 2.00 mt
 
6.70 mm / Rulo:15.00 mt x 2.00 mt
 
6.00 mm / Rulo:15.00 mt x 2.00 mt
 
4.40 mm / Rulo: 20.00 mt x 2.00 mt
 
UYGULAMA ALANLARI
 
1)  Aerobik Salonları
2)  Basketbol Sahaları
3)  Footsall salonları
4)  Jimnastik Salonları
5)  Hentbol Sahaları
6)  Voleybol Sahaları
7)  Yoga Salonları
 
GÖRÜNÜM
 
Spor PVC yer kaplaması 3 tabakadan oluşmuş olup; bunlar, üst tabaka, cam yünü ile güçlendirilmiş tabaka ile birlikte renk ve desen tabakası, alt PVC köpük tabakasıdır. Bu tabakalar özel laminasyon teknikleri kullanılarak lamine edilmiştir. Bu tabakalar esnektir, kırılmaz ve çatlamaz.
 
EN 423 normlarına göre leke tutmaz ve kimyasallara karşı dirençlidir.
 
Zengin renk seçenekleri tasarımda, alternatif seçimleri kolaylaştırır.
 
ÇEVREYE DUYARLILIK
 
Spor PVC yer kaplamalarında  hiçbir şekilde solvent yoktur;
 
Solventler, içerdikleri maddelere göre insan sağlığını farklı şekillerde etkileyebilirler. Sürekli olarak bazı solventlere maruz kalındığında kişilerin sağlığı üzerinde uzun süreli etkiler oluşabilir. Ayrıca, soleventlerin birçoğu yanıcı, uçucu ve kolay buharlaşıp ortama zehirli veya patlayıcı gaz karışımları verebilen özelliğe sahiptir.
 
BAKIM ve TEMİZLİK
 
Spor PVC yer kaplamalarında PVC seviyesi maksimum olup yüzeyi polimer ile  güçlendirilmiştir. Uygulama sonrası temizlik ve bakım için cila vb. koruyucu kimyasallara ihtiyaç duyulmaz.
Paylaş: Facebook Twitter Google Plus yazdır