Baskı Beton

Baskı Beton

    Dekoratif Baskı Beton  her tür iç ve dış mekanlar için doğal ve  tarihsel taşların eşsiz ve erişilmez görüntüsünü sunan bir dekoratif zemin kaplama teknolojisidir.özellikle amerika da baskı beton teknolojisi geniş bir kullanıcı pazarına sahiptir ve her geçen gün pazardaki payı artmaktadır.türkiye ‘ deki kullanımı ise son yıllarda gözle görülür bir şekilde yaygınlaşmaktadır.

Baskı Beton , doğal görünümü ile doğaya ve her türlü çevreye mükemmel bir uyum sağlar. doğal dokusu , eşsiz renkleri ve dayanıklılığı ile çevreye doğal ve ulaşılması güç  güzellikler katar ve  geleceğe taşır. ortaya çıkan benzersiz  , doğal ve nostaljik görünüm yapılarınıza değer katar.

Dekoratif Baskı Betonun avantajlarından en önemlisi uygulandığı bölgede tek tek döşenmiş taş görüntüsü vermesidir. baskı beton uygulama teknolojisi mükemmel bir görünüş güzelliğine sahip olup hem de diğer sistemler ile karşılaştırılamaz  bir uygulama kolaylığına sahiptir. baskı beton uygulanan alan da çökme oluşmaz , uygulanan zemin kaymaz , leke tutmaz  ve baskı beton teknolojisi uygulanan motif ve renkler solmaz.

Baskı Beton  ve baskı beton teknolojisi kullanıcıya çok çeşitli renk ve model seçeneğini  sunar.  baskı beton teknolojisinin inşaat firmaları , mimarlık ve mühendislik firmaları tarafından tercih edilmesinin en önemli sebepleri ; kolay , hızlı ve ekonomik  oluşu ,  estetik, renkli ve dekoratif oluşu  ,  normal beton yüzeylere göre çok daha yüksek aşınma ve darbe dayanımına sahip olması , kolay temizlenmesi , kir tutmama ve koruyucu cila ile sürekli  parlama özelliğidir.

Baskı Beton  ( Dekoratif Baskı Beton ) başlıca kullanım alanları ;

Alışveriş Merkezleri ,Akaryakıt istasyonları, Bahçe düzenlemeleri , Çevre düzenlemeleri, Havuz kenarları  , Otoparklar,  Turistik Otel ve Tesisler , Yollar  , Marina ve Rıhtımlar , Siteler , Parklar ve Villalar ‘ dır.

Paylaş: Facebook Twitter Google Plus yazdır